Szanowni Klienci, opcja płatności „za pobraniem” z powodów technicznych jest chwilowo niedostępna. Pracujemy nad tym, aby ją przywrócić. Dziękujemy za zrozumienie. Zespół Fitmin.

Hodowla Fitmin

Hodowla Fitmin powstała w 2002 roku i specjalizuje się w chowie i szkoleniu psów rasy Border Collie. Głównym celem hodowli jest wychowanie zdrowych i szczęśliwych psów, które nie tylko będą wyróżniać się w konkursach piękności i sporcie, ale także pomogą w degustacji najwyższej jakości karmy Fitmin. Zespół w hodowli uważnie monitoruje, które karmy są najlepsze dla psów, aby zapewnić im optymalną kondycję fizyczną i psychiczną. Sukcesy naszych Fitminiaków w zawodach oraz ich ogólne samopoczucie i zdrowie są najlepszym potwierdzeniem dla jakości naszych produktów.

http://www.fitmin-kennel.cz/

Nasze psy spędzają aktywnie czas na farmie:

Dogoterapia, agility, frissbee, dogdancing, nauka posłuszeństwa. Pomagają nam w tym dzieci z naszego klubu kynologicznego.

Dowiedz się więcej

 

Oprócz szkolenia i hodowli Border Collie, hodowla Fitmin zajmuje się również dogoterapią, a kilka psów zdało egzamin z dogoterapii w akredytowanej firmie Hafík. Te psy uczęszczają do Szkoły Specjalnej dla dzieci upośledzonych umysłowo i fizycznie w Neratov w Bartošovicach i pomagają im poprawić jakość życia. Fitmin prowadzi również Dziecięcy Klub Psa przeznaczony głównie dla dzieci, które nie mogą mieć własnego psa w domu. Dzieci opiekują się psami, szkolą je, zabierają na zawody i różne seminaria. Działania te są ważne nie tylko dla całokształtu funkcjonowania naszej hodowli. Jednocześnie, poprzez całą naszą pracę, staramy się pomagać ludziom w naszej społeczności.

Z czego jesteśmy dumni

Zdrowe i dobrze odżywione psy

Osiągnięcia w konkursach, certyfikaty i egzaminy

Hodowla położona w malowniczej okolicy

Szacunek i miłość do zwierząt

 

Poznaj hodowlę Fitmin

 

Nasi hodowcy

„Z kynologią jestem związana od dzieciństwa. Pierwszego psa dostałam na 12 urodziny. Nie mieliśmy wtedy psów rasy Border. Kiedy ponad 20 lat temu poznałam tę rasę, od razu się w niej zakochałam. Wychowywanie, szkolenie psów i uczenie dzieci odpowiedzialnego zachowania wobec nich sprawa mi przyjemność i satysfakcję“

Lucie Šafářová, kynolog, dogoterapeutka, opiekunka zwierząt i specjalistka od szkolenia psów

„Od 13 roku życia pomagam w schronisku dla psów, a od 2004 roku pracuję w hodowli Fitmin. Miłość do zwierząt towarzyszyła mi przez całe życie, a psy są jego integralną częścią. Chciałabym, aby nasi psi wychowankowie byli zdrowi, odnosili sukcesy i wiedli długie życie ze swoimi właścicielami".

Barbora Slezáková Thielová, hodowczyni, specjalistka od szkolenia psów i uczestniczka zawodów

Sukcesy stacji hodowlanej Fitmin

Chcielibyście mieć małego Fitminiaka?

Wyobrażasz sobie dołączyć do grona szczęśliwych właścieli szczeniąt z naszej hodowli Fitmin? Jeśli znalazłeś w swoim sercu miejsce dla nowego czworonożnego przyjaciela to z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedniego towarzysza, który da Ci radość i miłość na długie lata. Śledź nasze aktualne mioty i skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą i powitanie Cię jako część naszej rodziny hodowlanej.

Dowiedz się więcej

 

 
JEŚLI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA DOTYCZĄCE HODOWLI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM FORMULARZA:

Masz pytanie? Odpowiemy na nie. Należy dokładnie wypełnić poniższe dane.

Nie wypełniaj tego pola:

 

KONTAKT:

Hodowla Fitmin

Helvíkovice 90, Žamberk, 564 01, Republika Czeska

E-mail: chovatelska.stanice@dibaq.cz

Tel.: +420 773 743 009