Szanowni Klienci, opcja płatności „za pobraniem” z powodów technicznych jest chwilowo niedostępna. Pracujemy nad tym, aby ją przywrócić. Dziękujemy za zrozumienie. Zespół Fitmin.

O nas

Jesteśmy producentem karm Fitmin

Jesteśmy tradycyjną czeską marką zlokalizowaną u podnóża Gór Orlickich, gdzie z poszanowaniem natury i miłością do zwierząt produkujemy karmę dla Twoich małych i dużych zwierząt domowych. Jednak Fitmin nie jest dla nas tylko marką. To rodzina. Część naszego życia, a także nasza historia, ponieważ wielu z nas pracuje tutaj od początku. W swoją pracę wkładamy serce, dzięki czemu mamy wokół siebie grupę wspaniałych ludzi, którzy popychają naszą markę do przodu: nasi koledzy, wybitni hodowcy, ludzie najlepsi w swoich dziedzinach – członkowie narodowej drużyny psich zaprzęgów, zawodnicy sportów dla psów ras bullowatych lub też agility. To nasze rodzinne srebro. Ludzie wokół nas chcący pomagać sobie nawzajem i iść wspólną życiową drogą. Serdecznie, z pasją i ręka w rękę.

Produkujemy karmy dla zwierząt

Super premium holistyczne, premium karmy dla psów

Super premium bezzbożowe, premium karmy dla kotów

Ekstrudowane
i granulowane pasze oraz musli dla koni

Kompletne karmy dla gryzoni

 

W czym jesteśmy wyjątkowi?

Wizją naszego założyciela Zdenka Štepánka było niepoddawanie się i tworzenie nieustannie czegoś nowego dla zdrowego i szczęśliwego życia zwierzęcia i jego właściciela. To jest to, co od lat robimy dobrze. Jesteśmy jednak przede wszystkim dumni z unikalnej technologii dodawania świeżego mięsa wysokiej jakości do procesu produkcji karm, który rozpoczęliśmy w 2010 roku. Co więcej, nie jest to zwykłe mięso – to tzw. mięso oddzielane mechanicznie o wysokiej jakości, stosowane również w przetwórstwie spożywczym. Dzięki temu nasze karmy mają doskonały smak, co docenią właściciele bardzo wybrednych zwierząt. Składniki odżywcze nie są niszczone przez wysokie temperatury jak w przypadku mięsa przerabianego na mączkę, a następnie na granulki, zachowują więc najwyższą jakość.

 

Odwiedź naszą farmę

Nasze produkty

Posiadamy hodowlę psów Fitmin, więc wiemy, że do żywienia każdego zwierzęcia należy podejść indywidualnie. Poszczególne linie karm Fitmin zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego psa na wszystkich etapach jego życia. Dla łatwego wyboru karmy z asortymentu Fitmin można zastosować proste filtrowanie według wielkości i wieku psa. Można także wyszukiwać według cech według wielkości i wieku psa. Możesz także wyszukiwać według cech szczenię, kocię, aktywny pies, starszy kot i tak dalej. Jeśli szukasz karmy według preferencji smakowych psa lub jego indywidualnych potrzeb, (alergie pokarmowe, problemy ze stawami, sierścią) to skorzystaj z nowo uruchomionego filtra w lewym menu. Znajdziesz u nas również duży wybór smakołyków, karm uzupełniających oraz mnóstwo produktów z kategorii opieki nad zwierzętami, takich szampony, szczotki, zabawki, obroże, smycze i miski.

 

nasze produkty fitmin

 

Kiedy jakość zobowiązuje

Karmy Fitmin produkujemy zgodnie z systemem jakości ISO 22000, który jest standardem w zakresie strategicznych elementów zarządzania bezpieczeństwem i higieną żywności.

 

Zarząd

„Kondycja Waszych pupili, ich zdrowy tryb życia i zrelaksowane spojrzenie na świat cieszą nas i jednocześnie udowadniają, że produkujemy karmy wysokiej jakości.“

Petr Křivohlávek, dyrektor generalny

„Fitmin jest pierwszą czeską marką i jedną z pierwszych w Europie, która zaczęła używać przy produkcji karmy dla zwierząt prawdziwego świeżego mięsa o pierwotnej wilgotności 70%“

Zdeněk Štěpánek, założyciel

 

Z jakich surowców produkujemy?

Karmy bezbożowe o wysokiej zawartości świeżego mięsa, zarówno dla kotów, jak i psów, są trendem ostatnich lat. Mięso to jednak nie wszystko. Porcja karmy musi być przede wszystkim zbilansowana pod względem wartości odżywczych. W karmie wysokiej jakości każdy składnik ma swoje znaczenie. Dotyczy to również składników roślinnych, które są źródłem błonnika lub węglowodanów – szybkiej dawki energii dla organizmu. Dlatego w Fitmin opracowujemy receptury tak, aby spełniały wszystkie potrzeby aktywnych i szczęśliwych zwierząt.

Więcej informacji

Dołącz do klubu hodowców Fitmin

Klub Fitmin to jeden ze sposobów, w jaki wspieramy właściwą opiekę nad zwierzętami poprzez prawidłowe, zdrowe żywienie w oparciu o karmę wysokiej jakości i suplementy diety. Z przyjemnością powitamy Cię w naszym Klubie Fitmin, jeśli jesteś profesjonalnym hodowcą i zachowujesz się odpowiedzialnie ze swoimi zwierzętami - zapewniasz im doskonałe warunki bytowe i gwarantujesz im zdrowie. Kup produkty Fitmin w atrakcyjnych cenach. Możesz otrzymać akcesoria dla szczeniąt/kociąt urodzonych w Twojej hodowli i wiele więcej.

Więcej informacji

 

Skontaktuj się z nami


74 848 56 59

Po–Pt 09:00–15:00info@fitmin.pl