Szanowni Klienci, opcja płatności „za pobraniem” z powodów technicznych jest chwilowo niedostępna. Pracujemy nad tym, aby ją przywrócić. Dziękujemy za zrozumienie. Zespół Fitmin.

Program żywieniowy dla psów

 

Oryginal

Karma dla psich serc żądnych przygód.

Fitmin 6. Generacja to sprawdzona karma dla mistrzów w mushingu, canicrossie, agility, dogfrisbee, dogdancingu i psów hodowlanych. Profesjonalnie opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie i aktualne trendy.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Lamb with Beef

Wyjątkowa karma sprawiająca jeszcze większą radość.

Nowa karma super premium inspirowana naturalnymi potrzebami psów o szczególnych wymaganiach, na bazie świeżej jagnięciny i wołowiny z ryżem, zawierająca 50% świeżego mięsa. Cała linia obejmuje 9 rodzajów karm dla małych, średnich i dużych ras, od szczeniąt po psy starsze.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

Lamb & Rice

Receptury uwzględniające szczególne potrzeby.

Karma super premium dla dorosłych psów małych, średnich i dużych ras oparta wyłącznie na mięsie jagnięcym wraz z ryżem. Jest odpowiednia dla psów z wrażliwym układem trawiennym, alergiami lub po prostu preferujących mięso jagnięce. Receptury opracowane specjalnie dla czworonogów wymagających regularnego dostarczania wysokiej jakości energii, którą mogą czerpać z tej karmy.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

 

Zalety

masovkrmivu

Uczciwa zawartość 50% świeżego mięsa w każdym kęsie

krmivoprokazdeho

Karma zarówno dla spokojnego jak i żądnego przygód zwierzęcia w zależności od wielkości rasy, wieku i poziomu aktywności

recklovatelneobaly

Szanujemy planetę dzięki ekologicznym opakowaniom nadającym się do recyklingu

krmivabezpsenice

Karmy nie zawierają pszenicy, soi ani składników modyfikowanych genetycznie

 

Ambasadorzy

“Dzięki wieloletniej współpracy z Fitmin udało mi się wziąć udział w wielu ciekawych wyścigach mushingowych na świecie. Zebrane medale świadczą same za siebie - o wysokiej jakości karmy Program Oryginal. Mam 12 psów w doskonałej kondycji, które potrafią wygrywać każdego dnia.”

Jiří Mencák, mistrz świata w mushingu

“Hoduję psy od ponad 30 lat. W tym czasie wzięłam udział w ponad 100 wystawach psów i zdobyłam ponad sto nagród. Dzięki karmie Fitmin psy, które hoduję są światowej klasy, piękne, zadbane i zdrowe.”

Barbora Slezáková Thielová, hodowczyni, specjalistka od szkolenia psów i uczestniczka wystaw psów rasowych

 

Zerknijcie na produkcję, niczego nie ukrywamy.