Szanowni Klienci, opcja płatności „za pobraniem” z powodów technicznych jest chwilowo niedostępna. Pracujemy nad tym, aby ją przywrócić. Dziękujemy za zrozumienie. Zespół Fitmin.

Fitmin Purity Ulga dla stawów dodatek żywieniowy dla psów 200 g

Kod: 531421032
Brak oceny
85 zł 78,70 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)

Pomaga przy bolesnych ruchach, ponieważ wspomaga zdolności regeneracyjne chrząstek i więzadeł. Działa przeciwzapalnie jako profilaktyka schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Zawiera MSM i Boswellię.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Opis

Wspomaga regenerację chrząstek i więzadeł w stawach. Dzięki wykorzystaniu składników przeciwzapalnych MSM i boswellii.  Jest szczególnie wskazany dla starszych psów, które mają problemy z aparatem ruchowym, spowodowane przebytym urazem lub podeszłym wiekiem. Działa prewencyjnie i pomaga zachować aparat ruchowy w dobrym stanie. Wzbogacony o peptydy kolagenowe, który wspiera zdrowe funkcjonowanie stawów. Pomaga w razie bolesnego poruszania się dzięki zawartości MSM, boswellii i kwasu hialuronowego.

Zalety

Preparat działa profilaktycznie oraz wspomagająco w przypadku problemów zdrowotnych ze strony aparatu ruchowego. Wspiera naturalną zdolność regeneracyjną chrząstek. Fitmin dog Purity Ulga dla stawów został wzbogacony o peptydy kolagenowe oraz (w odróżnieniu od preparatu Fitmin dog Purity Profilaktyka zdrowych stawów) również o składniki przeciwzapalne (boswellia i MSM). Jest szczególnie wskazany dla psów, które mają problemy z aparatem ruchowym spowodowane przebytym urazem oraz psów w starszym wieku. Dodatek żywieniowy nie zastępuje zróżnicowanej diety.

Skład

peptyd kolagenowy, hydrolizowane mięso i podroby drobiowe, glukozamina 13%, hydrolizowany kolagen, siarczan chondroityny 5,5%, metylosulfonylometan 5,2%, chrząstka rekina, muszle morskie (zwapnione), kwas hialuronowy 0,8%, ekstrakt z Boswellia serrata 0,5%

Składniki analityczne

białko surowe 72 %, oleje i tłuszcze surowe 1,2 %, błonnik surowy 0,1 %, popiół surowy 9,2 %

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dodatki żywieniowe dla dorosłych psów
Waga: 0.2 kg
masa: < 1 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: