Fitmin dla psów

 MG 3875sFitmin stanowi kluczową markę w ofercie Dibaq, z której jesteśmy szczególnie dumni. To zaawansowane programy żywieniowe klasy premium i superpremium. Produkty powstają w oparciu o praktyczną wiedzę oraz stałe konsultacje ze specjalistami z dziedziny żywienia, którzy są także pasjonatami i miłosnikami zwierząt. Dzięki własnemu centrum badań i hodowli mamy pewność, że produkty marki Fitmin w pełni zaspokajają potrzeby psów. Wszystkie nasze karmy zawierają prawdziwe swieże mięso najwyższej jakości. Dodatkowo, na ostatnim etapie produkcji, każda granulka zostaje skąpana w specjalnym ekstrakcie z watróbki, który wydobywa wspaniały smak i zapach.

 

Spółka Dibaq a.s. wprowadziła system jakości zgodny z normą ISO 9001:2015, posiada również certyfikat IFS (International Food Standard), który jest jednym z najważniejszych i najbardziej uznanych certyfikatów w przemyśle spożywczym, gwarantującym standard higieny uwzględniający wymogi bezpieczeństwa, jakości i legalności wytwarzanych artykułów. Wykorzystuje system HACCP i znajduje się pod stałą kontrolą organów nadzorczych Republiki Czeskiej i UE. Jako jedna z niewielu firm w swojej branży stosuje do wyrobu karm źródła energii odnawialnej.

 

W skład firmy wchodzi również Centrum Hodowlane, w której jakosc i smak karm testują psy rasy border collie prowadzące aktywny tryb życia. Psy z naszej hodowli wyróżniane są na wystawach, biorą udział w zawodach agility, frisbee i z powodzeniem zdają egzaminy psów pasterskich. Uczestniczą też w zajeciach dogoterapii. Dobra kondycja naszych psów i ich stan zdrowia stanowią dla marki Fitmin najlepsze referencje.

 

skupinka Purity dog rice png small

 

Nasi specjaliści stworzyli linię Fitmin Purity Holistic uwzględniając odmienne wymagania odpowiadające indywidualnym potrzebom psa w danym okresie życia.
W trakcie rozwoju marki Fitmin ukierunkowaliśmy się na karmę tworzoną z punktu widzenia psa, jako jedynego w swoim rodzaju stworzenia, mającego specyficzne potrzeby, które mogą zmieniać się w ciągu jego życia. W karmie zawarty jest duży udział świeżego mięsa, co gwarantuje nie tylko smak, lecz także niezbędne składniki odżywcze.
Do świeżego mięsa dodawany jest ryż lub składniki niezawierające zbóż, takie jak ziemniaki lub groszek. Do wszystkich karm Fitmin Purity Holistic dodawane są naturalne konserwanty.

Ponadto karma zawiera szereg dodatków, bardzo korzystnie wpływających na zdrowie psa – jednym z najważniejszych jest grzyb shiitake, odgrywający ważną rolę w ochronie serca i odporności organizmu. Co nie mniej ważne, karma jest wzbogacona o kompleks Herbs Vitality – mieszankę ziół, przygotowaną w taki sposób, aby miała pozytywny wpływ nie tylko na układ trawienny, lecz także na ogólną witalność psa. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane i połączone w ramach poszczególnych produktów tak, aby cała linia Fitmin Purity Holistic pomagała wspierać pełnowartościowe i szczęśliwe życia psa.

 

 


skupina maxiPiąta generacja Fitmin Program to więcej niż po prostu karmy. To zaawansowany program żywieniowy jakości super premium, który zawiera aż 50% świeżego mięsa. Bez pszenicy ani zbóż genetycznie modyfikowanych. Dedykowany psom dużym i małym, starszym i młodym. Tym ciężko pracującym i rasowym kanapowcom. W wyniku indywidualnego podejścia do tworzenia pożywienia dla psów powstała filozofia linii życia. Dzięki niej każdy pies może być zdrowo karmiony jedną z szesnastu karm Fitmin od momentu swoich narodzin aż po jesień życia.

 

 

skupina for lifes

Marka Fitmin For Life to starannie dobrane produkty jakości premium, które w swoim składzie zawierają świeże mięso. Karmy Fitmin For Life odpowiadają na nowe potrzeby klientów dzięki czemu zyskują coraz większe grono zadowolonych użytkowników. Prosty wybór, łatwość karmienia, przyjazne zarówno dla psów oraz ich właścieli to główne zalety tej marki. W rodzinie Fitmin For Life znajduja się kompletne suche i mokre karmy oraz szeroka oferta przysmaków funkcjonalnych, a także dodatki żywieniowe.

 

 

sport

Dodatki żywieniowe Fitmin umożliwiają zaspokojenie specyficznych potrzeb psa, dostarczają niezbędne witaminy i minerały, a także wspomagaja naturalne procesy zachodzące w organizmie.

 

 

 

top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL

?>