BEZPŁATNA DOSTAWA DO DOMU JUŻ OD 99 ZŁ 

Zostań Opiekunem Smaku

Zostań
Psim Opiekunem
Smaku Fitmin!

Sprawdź,
gdzie jest najbliższy sklep objęty promocją:

Pamiętaj!

Akcja trwa

13.09.2021 - 05.12.2021

Nie jesteś pewien,
czy chcesz kupić karmę Fitmin?

Wypróbuj ją za darmo!

Przez cały czas trwania akcji możesz otrzymać
darmowe próbki karmy razem z torbami Fitmin.
Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Twój pupil polubił Fitmin?
Wrzuć zdjęcie, jak się nim zajada
i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jak to działa?

Poczęstuj swojego pupila dowolną karmą Fitmin i sfotografuj go, jak się zajada.

Dodaj zdjęcie lub video na swoim profilu na Instagramie.

Oznacz profil @fitmin_polska, dodaj hashtag #OpiekunSmakuFitmin i napisz parę słów o tym, co Wam się spodobało w karmie.

Do wygrania atrakcyjne nagrody takie jak roczny zapas karmy czy akcesoria dla psa.

Konkurs w social mediach trwa 30.09.2021 r. - 05.12.2021 r. Wyłonienie zwycięzców 9.12.2021 r. Dokładny regulamin akcji na profilu Facebook i Instagram Fitmin Polska.

Jakim Opiekunem Smaku jesteś?
Najlepszy Kumpel

Twój pies na pewno opowiada o Tobie swoim znajomym. Lubi inne pieski, ale to z Tobą bawi się najlepiej. Wie, że może na Ciebie liczyć i świetnie się dogadujecie. Żywy dowód na to, że pies i człowiek to najlepsi przyjaciele. Możesz przybić mu piątkę, a potem nam! Witamy w paczceFitmin!

Rozpieszczacz

Czy Twój pies ma już własny profil w mediach społecznościowych? Jeśli nie, to pomyśl o tym, bo przy Tobie ma zadatki na celebrytę! Kochasz swojego pupila bardziej niż sobie to wyobraża i dobrze, bo na pewno na to zasługuje! Cieszymy się, że taki Rozpieszczacz jak Ty zaufał Fitmin. To idealna karma dla Twojej pociechy!

Psia Mama / Psi Tata

Miłość wiele ma imion, a jedno z nich to na pewno Twoja relacja z pieskiem. Tworzycie szczęśliwą ludzko-psią rodzinę i dbacie o siebie nawzajem, dlatego wybierasz dla swojego pupila to, co najlepsze. Taki Opiekun to skarb. Cieszymy się, że jesteś z nami w rodzinie Fitmin!

Jeszcze raz!

Nasze
produkty

Fitmin For Life

jakość premium

Karmy premium Fitmin For Life zawierają 15-30% świeżego mięsa w różnych zestawieniach. Różnorodne i zbilansowane receptury obejmują cały cykl życia psa – od szczenięcia aż po seniora. Przystępna cenowo linia wysokiej jakości karm przeznaczonych przede wszystkim dla psów bez specjalnych wymogów żywieniowych.

Fitmin Purity

karmy holistyczne

Karmy superpremium o maksymalnej zawartości mięsa i różnorodnym składzie, bogatym w składniki funkcjonalne. Karmy bezzbożowe bądź na ryżu są odpowiednie także dla psów z alergiami pokarmowymi lub specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Najwyższej jakości seria w ofercie Fitmin.

Dlaczego
karmy Fitmin są tak wyjątkowe?

Do naszej karmy dodajemy surowe mięso.
Odkryliśmy, jak dodać do granulek dobre, świeże mięso bez kości. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymane produkty mają zapewniony wyjątkowy smak. Składniki odżywcze pozostają najwyższej jakości i nie niszczą ich wysokie temperatury jak w przypadku mięsa przerabianego na mączkę, a dopiero później dodawanego do granulek. Granulki zyskują dzięki temu niepowtarzalny smak i zawierają ważne składniki odżywcze, minerały i witaminy.

Regulamin promocji

pobierz pdf

74 848 56 59 Po–Pt 09:00–15:00
info@fitmin.pl Chętnie Ci pomożemy.
Bramka płatnicza – metody płatności

(c) copyright 2021 by Dibaq a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.