Katalog produktów Dibaq oraz Fitmin na rok 2017

katalog photo

Drodzy Klienci,

 Jest nam niezmiernie miło, że możemy przekazać w Wasze ręce Katalog produktów, które są dostępne w ofercie spółki Dibaq - producenta karm Fitmin - w 2017 roku. W katalogu znalazło się wiele nowości, jak chociażby holistyczna linia karm superpremium dla kotów Fitmin Purity.

Sięgając po karmy Fitmin, masz pewność, że wszystkie nasze produkty zawierają najwyższej jakości prawdziwe świeże mięso jako podstawowy składnik receptury. W przypadku linii superpremium jest go aż 50%. Mięso dodawane jest surowe, bez obróbki cieplnej, co pozwala zachować wszystkie jego wartości odżywcze.

Wszystkie produkty Dibaq powstają z myślą o zwierzętach – o ich zdrowiu, aktywności oraz rozwoju od urodzenia do później starości. O jakość naszych karm dbają specjaliści ds. żywienia zwierząt oraz profesjonaliści zajmujący się ich hodowlą.

Jesteśmy dumni, że firma Dibaq jest jednym z najważniejszych producentów i dostawców karm dla zwierząt domowych i gospodarskich w Europie. Podstawy osadzone w tradycji i uczciwe podejście do pracy pozwalają nam na wytwarzanie wysokiej jakości produktów, które są znane nie tylko w na Starym Kontynencie, ale także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Mamy nadzieję, że katalog naszych produktów będzie Wam służył jako użyteczne narzędzie do zamawiania towaru oraz ułatwi Wam udaną współpracę z naszymi Przedstawicielami Handlowymi. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów Dibaq lub Fitmin, nasi Przedstawiciele Handlowi chętnie udzielą wszelkich informacji.

Życzymy Wam wielu sukcesów w branży zoologicznej oraz wspaniałych chwil z Waszymi pupilami.

 

Kliknij, aby pobrać najnowszy Katalog produktów Dibaq i Fitmin w formacie pdf.

top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL

?>