Nowe karmy dla kotów Fitmin Purity Holistic

SZCZĘŚCIE ZACZYNA SIĘ OD JEDZENIA.

NATURY NIE TRZEBA ULEPSZAĆ: spójrz na swojego kota. Wszystko, czego potrzebuje Twój kot, zawiera się w młodych, organicznych produktach. Aromatyczne zioła, dojrzałe jagody, różnorodne warzywa, soczyste świeże mięso i świeże ryby, lśniące od najzdrowszego tłuszczu.


Dobre jedzenie jest proste. Wiesz, że powstało wyłącznie z naturalnych składników. Każdy kot, od wiecznie podekscytowanych maluchów po zrelaksowanych seniorów, ma inne oczekiwania. Dlatego przygotowaliśmy propozycje posiłków, odpowiadające różnym stylom życia. Teraz wiesz, że twój kot odżywia się tak samo dobrze jak Ty.
W holistycznym żywieniu najważniejsze jest świadome łączenie naturalnych składników. Jedzenie ma nie tylko odżywiać - ma wzmacniać, uspokajać, dodawać energii, poprawiać sen, zapewniać zdrowy rozwój i zachwycać bogatą kompozycją naturalnych smaków. Każdy element ma znaczenie.

 

CO TWÓJ KOT ZNAJDZIE W FITMIN PURITY HOLISTIC? 

BIAŁKA POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO są dla kotów (naturalnych mięsożerców) niezbędne i najbardziej wartościowe. Zawierają wszystkie aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu, dlatego powinno być ich w karmie jak najwięcej.
ŚWIEŻE MIĘSO TO NAJLEPSZY SMAK dla kociego podniebienia. Karmy Purity zawierają wyłącznie mięso naturalne, a więc najsmaczniejsze i najzdrowsze. Nasze mięso nie przechodzi przez pośredni etap produkcji (rozgotowywanie, suszenie, rozdrabnianie i sterylizacja w warunkach podwyższonego ciśnienia i temperatury), jak w przypadku mączek mięsno-kostnych. Dążymy do tworzenia karm najwyższej jakości, więc w ich przygotowaniu stosujemy wyjątkową technologię bezpośredniego dodawania świeżego mięsa do granulek. Wykorzystujemy różne rodzaje mięsa – drób, dziczyznę, wołowinę i inne – by najlepiej zaspokoić potrzeby Twojego kota.
GRAIN FREE przepis bazujący na grochu i ziemniakach, nie zawiera żadnych zbóż i potencjalnych alergenów (gluten pszenicy i gluten kukurydziany). Ponadto dzięki tym surowcom zmniejsza się indeks glikemiczny karmy, w efekcie czego można zapobiec jednej z najczęstszych chorób cywilizacyjnych, czyli otyłości, która niestety coraz częściej dotyczy również zwierząt.
KOMPLEKS HERBS VITALITY harmonijnie zbilansowana mieszanka ziół wspomaga trawienie i oczyszcza cały organizm, zapewniając Twojemu kotu zdrowie i witalność.
OCHRONA JAMY USTNEJ – formuła antybakteryjna pomaga dbać o higienę jamy ustnej i chroni przed tworzeniem i odkładaniem się kamienia nazębnego.
CHELATY – pierwiastki śladowe: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen. W tej postaci są skuteczniej wchłaniane przez organizm niż w zwykłej formie nieorganicznej, dzięki czemu lepiej spełniają swoje funkcje.
PREBIOTYKI – to składniki roślinne, które nie ulegają trawieniu i wspierają bądź hamują rozwój pewnych mikroorganizmów występujących w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu pomagają dbać o mikrofl orę organizmu i wzmacniają odporność.
WŁÓKNO Z SUSZONYCH JABŁEK I WYTŁOKÓW BURACZANYCH – ułatwia przemieszczanie się pożywienia w przewodzie pokarmowym. Usprawnia perystaltykę jelit i wspomaga działanie dobroczynnych bakterii w układzie pokarmowym.
WYCIĄG Z JUKI – ma wyjątkową zdolność wiązania amoniaku i gazów powstających w trakcie trawienia. Dzięki temu łagodzi przykry zapach odchodów i moczu.
KWASY OMEGA 3 i 6 – znajdują się w wysokiej jakości oleju tłoczonym na zimno, pochodzącym z łososia norweskiego. Są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i korzystnie wpływają na pracę serca i mózgu.

Pobierz ulotkę pdf o karmach Purity Holistic dla kotów

top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL

?>