Szczepienia psów

Profilaktyka zdrowotna to niezwykle ważny aspekt właściwej opieki nad psem oraz wyraz troski o jego życie i zdrowie. Podstawowym elementem ochrony zdrowia psów są szczepienia profilaktyczne. Chronią one naszych ulubieńców przed chorobami wirusowymi, które mają ciężki przebieg i wysokie ryzyko powikłań, a nierzadko kończą się śmiercią.

nidhin mundackal 281287 unsplash

więcej ...

Czy pies może jeść kości?

Wielu właścicieli psów jest przekonanych, że najlepsze, co można zrobić dla pupila, to podawać mu regularnie kości. Rozważania na ten temat należałoby rozpocząć od szeregu pytań: jakie kości, w jakiej postaci i dla jakich psów. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie za i przeciw, najbezpieczniej będzie nie dawać psu kości wcale. Nie warto ryzykować, a skutków ubocznych po zjedzeniu "surowego gnata" jest naprawdę wiele.

540747396 344cde9fda o

więcej ...

Gęsta, lśniąca i zdrowa – jak dbać o sierść psa

Po czym na pierwszy rzut oka poznasz, że twój pies jest zdrowy i nic mu nie dolega? Po lśniącej i aksamitnie gładkiej sierści. Przygotowaliśmy kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji i odżywiania, dzięki którym sierść twojego psa będzie piękna i zadbana.

white dog grooming pet pet grooming salon groomer

więcej ...
top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL