Fitmin Herbs Bronchial

Pasza uzupełniająca dla koni wszystkich kategorii. Mieszanka aktywnych ziół dla koni przeziębionych i astmatycznych, ułatwiająca oddychanie, w celu złagodzenia objawów i rozluźnienia dróg oddechowych. białko surowe (19,7%), włókno surowe (15,6%), oleje i tłuszcze surowe (4%), popiół surowy (12,9%), sód (0,04%).

o Wyjątkowa mieszanina ziół - w 100% produkt naturalny o Wspomaga oddychanie o Ma korzystne działanie na rozluźnienie i uspokojenie dróg oddechowych o Zawiera surowce naturalnie wzbogacone w nukleotydy i mannooligosacharydy, które wzmacniają odporność organizmu o Substancja wiążąca toksyny produkowane przez pleśnie wspomaga kontrolę wpływu mykotoksyn i redukuje ich wchłanianie o Fitmin faktor poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga regenerację jelit i zwiększa wykorzystanie paszy o Wzbogacona o kwasy tłuszczowe OMEGA 3 (DHA, EPA) sprzyja prawidłowej czynności serca, mózgu i wzroku

mieszanka suszonych ziół 91%, kiełki słodowe, nieaktywne drożdże rodu Saccharomyces cerevisiae 27000 mg/kg, suszone algi Schizochytrium limacinum 3000 mg/kg.

Uzupełnić jak najszybciej.

PRODUKTY POLECANE
prev
next
top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL