Co oferujemy hodowcom?


Fotolia 57490187 Subscription Monthly XXLMisją Klubu Fitmin jest promowanie zasad prawidłowego żywienia psów, w oparciu o najwyższej jakości produkty Fitmin oraz specjalnie opracowany Program Żywieniowy. Wspieramy hodowców w ich działalności oraz promujemy doskonałe zdrowie i samopoczucie naszych czworonożnych przyjaciół. Filozofią Programu Żywieniowego Fitmin jest dostarczanie zwierzętom pożywienia wyjątkowo smacznego i zdrowego.

Wstąp do Klubu Fitmin już teraz! Uczestnictwo w Klubie związane jest z dogodnymi warunkami zakupów i wieloma innymi przywilejami.

Kto może zostać członkiem Fitmin Klubu?

Dibaq Polska jest częścią Dibaq a.s. w Republice Czeskiej – właściciela i producenta wysokiej jakości renomowanych karm Fitmin dla psów. Obie spółki prowadzą wspólne starania na rzecz dobrostanu zwierząt oraz ujednolicone działania kynologiczne. Jesteśmy właścicielem hodowli psów rasy border collie o przydomku hodowlanym Fitmin zarejestrowanym w organizacji FCI, która cieszy się niekwestionowaną renomą i jest jedną z najstarszych organizacji kynologicznych w Europie.

W związku z przynależnością naszej hodowli do FCI zdecydowaliśmy, że od 2018 r. będziemy przyjmować do Klubu Fitmin  hodowle zrzeszone w tej organizacji. W Polsce mogą to być członkowie Związku Kynologicznego w Polsce. Drugą organizacją, z którą dobrze się nam współpracuje i do której mamy zaufanie, jest ZOND, który specjalizuje się w rasie owczarek niemiecki długowłosy.

Co oferujemy?

  • Produkty Fitmin w wyjątkowo preferencyjnych cenach.
  • Bezpłatne wyprawki dla szczeniąt opuszczających hodowlę Członka Klubu Fitmin.
  • Wsparcie przedstawiciela handlowego oraz specjalisty ds. żywienia psów.
  • Bezpłatną dostawę prosto z fabryki, jeżeli zamówienie spełnia minimum logistyczne 26kg.

Czego oczekujemy od klubowiczów?
Oczekujemy partnerskiej współpracy. Jesteś naszym partnerem jeśli:

  • Karmisz Fitminem Twoje psy i zaopatrujesz Twoją hodowlę w Klubie Fitmin.
  • Przekazujesz nabywcom szczeniąt bezpłatne wyprawki.
  • Nie przynależysz do innego klubu.

Cennik i regulamin otrzymasz od naszego przedstawiciela handlowego

Pobierz formularz zgłoszeniowy w pdf.

top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL

?>