Pies w podróży

Zbliża się okres wakacyjnych wyjazdów. Podróże w ciekawe miejsca, wypoczynek i relaks podczas długo oczekiwanego urlopu to rzeczy, których wprost nie możemy się doczekać. Czy coś może zakłócić tę sielankę? Owszem, może – wymiotujący przez całą podróż pies :)

andrew pons 51711 unsplash

więcej ...

Szczepienia psów

Profilaktyka zdrowotna to niezwykle ważny aspekt właściwej opieki nad psem oraz wyraz troski o jego życie i zdrowie. Podstawowym elementem ochrony zdrowia psów są szczepienia profilaktyczne. Chronią one naszych ulubieńców przed chorobami wirusowymi, które mają ciężki przebieg i wysokie ryzyko powikłań, a nierzadko kończą się śmiercią.

nidhin mundackal 281287 unsplash

więcej ...

Czy pies może jeść kości?

Wielu właścicieli psów jest przekonanych, że najlepsze, co można zrobić dla pupila, to podawać mu regularnie kości. Rozważania na ten temat należałoby rozpocząć od szeregu pytań: jakie kości, w jakiej postaci i dla jakich psów. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie za i przeciw, najbezpieczniej będzie nie dawać psu kości wcale. Nie warto ryzykować, a skutków ubocznych po zjedzeniu "surowego gnata" jest naprawdę wiele.

540747396 344cde9fda o

więcej ...
top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL