SHIH TZU

Shih tzu stały się w ostatnim czasie niebywale popularne. Nic dziwnego – świetnie odnajdują się w wielkomiejskim świecie, mogą żyć w małym mieszkaniu, są niekłopotliwe, nie wymagają intensywnych spacerów. Są przy tym urocze i bardzo towarzyskie.

FB post 05

więcej ...

JAMNIK

Nie ma chyba drugiego tak jamnikolubnego kraju jak Polska. Szczególną popularność jamniki zyskały w latach 80. i 90. ubiegłego stulecia. Dzieci uczyły się w przedszkolu wierszyków i piosenek „o jamniczku”, a prawie każda ciocia, babcia czy sąsiadka miała właśnie takiego pieska. Można się jeszcze było zdecydować na pudelka lub „sarenkę” (pinczera miniaturowego) – innych opcji nie było. Generalnie panowała zasada: myślisz mały pies, mówisz jamnik. Jamnik stał się „małym psem do bloku” oraz niekłopotliwym (ze względu na rozmiary) psem rodzinnym.

FB post 06

więcej ...

BULDOG FRANCUSKI

Buldog francuski rozczula, bawi, śmieszy, budzi zainteresowanie, a czasem wywołuje dokładnie przeciwstawne emocje. Ładny czy brzydki? Od zawsze to sprawa sporna :) Jednak nie można mu odmówić jednego – uroku osobistego połączonego z przyjaznym i radosnym usposobieniem, co powoduje, że naprawdę trudno oprzeć się chęci pogłaskania tego cudnego, chrumkającego stworzenia, które całym ciałem okazuje, jak bardzo się cieszy. Czasem sprawia wrażenie, jakby miał eksplodować z tej wielkiej miłości i radości.

FB post 02

więcej ...
top

2YoutubeL

logo instagram

2FaceBookL